OCZYSZCZANIE POWIETRZA

superfoods

Ozonatory i filtry powietrza do domu

Żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku, co skutkuje nagminnie występującymi alergiami i schorzeniami górnych dróg oddechowych. Będąc świadomymi zagrożeń, częściej zwracamy uwagę na jakość wdychanego powietrza oraz szukamy skutecznych rozwiązań na poprawę tej sytuacji. Jednym z takich sposobów może być zaopatrzenie się w specjalistyczne sprzęty, jak ozonator powietrza do domu. Jego zadaniem jest pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, który powstaje wskutek rozwijającego się grzyba w domu, a także bakterii.

Filtr HEPA oczyszczający powietrze do domu

Urządzenie generuje ozon - ozonator, w ten sposób oczyszczając i filtrując jakość powietrza. Innym, również skutecznym sposobem będzie użycie filtru powietrza w domu. Oferowane przez nas ozonatory powietrza są oparte na podwójnym systemie filtracji i oczyszczania, który składa się z filtru wstępnego oraz filtru ozonowego HEPA. Jest to szczególnie doskonałe rozwiązanie dla alergików, ponieważ urządzenie skutecznie zatrzymuje kurz, włosy, sierść zwierząt oraz oczyszcza powietrze z niskiej emisji pyłku o wartości PM2,5 i PM10. Dodatkowo, wyposażone są w innowacyjną technologię w postaci emisji jonów.

Grzyb w domu – zapobieganie

Wszystkie oferowane przez nas produkty są niewielkich rozmiarów, łatwe do transportowania i intuicyjne w obsłudze. Oparte na sprawdzonych technologiach eliminują zarodniki grzybów i pleśni, dbając o komfort lepszego oddychania. Skutecznie zmniejszają dolegliwości alergiczne oraz występowanie infekcji górnych dróg oddechowych.

 

Oczyszczanie powietrza

Sharp FPF30EUH Sharp FPF30EUH
Producent: Sharp
Cena: 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl