SUPLEMENTY NA WĄTROBĘ I ZDROWE JELITA
 

zdrowe jelita w sklepie drlucas.com.pl

Suplementy na wątrobę

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważne dla poprawnego funkcjonowania organizmu jest prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Przez układ ten przedostają się do organizmu wszelkie niezbędne mu składniki odżywcze, elementy budulcowe i regulujące. Układ ten jest również bardzo narażony na ataki bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów, substancje trujące i toksyczne. Utrzymywanie układu pokarmowego w dobrej kondycji powinno stać się jednym z podstawowych działań osób dbających o zdrowie.

W tej kategorii wyszczególniliśmy produkty optymalizujące pracę jelit, pomagające w ich oczyszczaniu, w regeneracji pozytywnej flory bakteryjnej jelit, likwidujące stany zapalne w jelitach, pomagające w profilaktyce chorób jelit.

Suplementy i probiotyki SIBO na zespół przerostu bakteryjnego w jelitach

Przyjmowanie odpowiednich probiotyków może skutecznie wspomagać leczenie w przypadku występowania stłuszczenia wątroby czy też tak zwanego zespołu SIBO. Zaburzenie mikroflory jelitowej jest powiązane z nieprawidłowo działającymi organami wewnętrznymi, powodującymi schorzenia takie jak cukrzyca, marskość wątroby, zespół jelita drażliwego czy choroby żołądka. Wśród suplementów na wątrobę polecamy Phoschol i Liverflo, produkty naturalne o naukowo udokumentowanym działaniu.

Ekstrakty z ziół na zdrowe jelita

Aby zachować zdrowe jelita, warto wdrożyć profilaktykę prebiotyczną oraz probiotyczną, dodatkowo wzbogaconą o leczenie naturalne w postaci ekstraktów z ziół. W zależności od typu mieszanki, można oczyścić i poprawić pracę jelit, przyjmując inulinę bądź skutecznie obniżyć poziom cukru. Jednak największy dobroczynny wpływ na regulację pracy jelit ma wyciąg z owocu papai – Caricol.

 

Wspomaganie jelit i wątroby

Caricol Caricol
Producent: Caricol
Cena: 107,00 zł
szt.
zobacz więcej
Quickmelt - probiotyk Quickmelt - probiotyk
Producent: Bifodan AS
Cena: 39,00 zł 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PhosChol PhosChol
Producent: nutrasal
Cena: 288,00 zł
zobacz więcej
Caricol promocja na 2 opakowania Caricol promocja na 2 opakowania
Producent: Caricol
Cena: 204,00 zł 214,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Darmreinigung Darmreinigung
Producent: HLH Biopharma
Cena: 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
Phoschol Liquid Phoschol Liquid
Producent: nutrasal
Cena: 452,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl